Vysočině citelně chybí slevová regionální karta pro turisty

Slevový systém má v cestovním ruchu za cíl získat hlavně nové návštěvníky. Turisté slyší na především na kombinované nabídky slev do muzeí a galerií v kombinaci s veřejnou dopravou zdarma.

Slevovou kartu pro turisty má například hlavní město Praha, Špindlerův mlýn nebo Beskydy. Na Vysočině podobné lákadlo pro turisty citelně chybí.

Na řešení slevové karty se snaží pracovat krajští úředníci. Ale nedaří se.

„Dříve uvažované řešení formátu karty „all inclusive“ bylo odloženo z několika důvodů – nejasná podpora ze strany partnerů (provozovatelé turistických cílů), otázka zahrnutí jízdného do slevové karty (MHD, Veřejná doprava Vysočiny) či otázka případného technologického řešení,“ uvedl ředitel příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Chybějící regionální turistickou kartu chce Kraj Vysočina „vysoutěžit“ v marketingové kampani „Vysočina – nejlepší dovolená“. Podmínkou je spolupráce alespoň s devíti subjekty v Kraji Vysočina, podmínkou je ubytování alespoň na tři noci.

Například Beskydy Card mohou návštěvníci Beskyd získat zdarma již za dvě přenocování ve vybraných hotelích a penzionech Valašska a Beskyd. Karta je platná dvanáct měsíců, takže ji může turista využívat opakovaně v každém ročním období.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů