Wstec postaví firemní sídlo ve Žďáru nad Sázavou

Do průmyslové zóny na okraji Žďáru nad Sázavou míří další investor. Na více než třech tisících metrech čtverečních vyroste sídlo firmy Wstec Bohdalov.

Prodej pozemků posvětila i Agentura pro podporu podnikání a investic Czechlnvest jako poskytovatel dotace.

Firma Wstec se zabývá programováním CNC obráběcích strojů, jejich obsluhou a servisem. Aktuálně se zabývá výrobou i složitějších strojních celků, jako jsou kontrolní a měřící přípravky, kombinované postupové lisovací nástroje, transferové lisovací nástroje, formy pro tlakové lití nebo formy pro vstřikování plastů.

“ Firma Wstec je příkladem investora, který naplňuje naší strategii obsazovat průmyslovou zónu malými a středními firmami s takovým výrobním programem, který generuje vyšší přidanou hodnotu práce. Tedy kvalifikovanou a dobře placenou práci. Technologické obory jako automatizace, robotizace, pokročilé strojírenství a obrábění, výroba a vývoj nízkoemisních nebo bezuhlíkových technologií, pokročilý elektrotechnický průmysl atd. je jen dílčím výčtem toho, co chceme. Budoucnost vidíme v menších, dynamických technologických společnostech,“ řekl starosta Žďáru nad Sázavou Martin Mrkos. 

Do jednoho roku slíbila firma Wstec městu Žďár nad Sázavou investici na pořízení hmotného a nehmotného investičního majetku v souvislosti se stavbou areálu společnosti na prodávaném pozemku ve výši dvou milionů korun.

Do dvou let investici na pořízení hmotného a nehmotného investičního majetku v souvislosti se stavbou areálu společnosti na prodávaném pozemku ve výši tří milionů korun.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů