(FOTO) Byrokracie v Pelhřimově likviduje sport dalšími nesmyslnými zákazy

byrokracieV Pelhřimově je všechno možné! Po zákazu hlasitého fandění na zimním stadionu přišel další zákaz: Zákaz používat klouzací desku (Slide Board), která simuluje pohyb na ledě a hráč může trénovat pohyb i mimo tréninkovou jednotku na ledě.

Důvod zákazu? Požární bezpečnost – tréninková pomůcka Slide Board využívaná pouze v době tréninku může ohrozit návštěvníky zimního stadionu v případě požárního poplachu! Neuvěřitelný je především přístup byrokratů v pozici správců zimního stadionu, kterým vedení města dalo možnost určovat i to, jakým způsobem se bude v Pelhřimově sportovat.

Byrokratické zákazy a úřední omezování možnosti sportovat pak je dalším důkazem neomezené vlády úředníků nad městem. Vedení města bude muset potvrdit správnost postupu byrokratů při omezování možnosti sportování v Pelhřimově.

Slide Board není žádnou převratnou novinkou v českém hokejovém prostředí, absolutní novinkou je ovšem zákaz používání z důvodu požární bezpečnosti. Byrokraté v pozici správců zimního stadionu s tichým požehnáním radních města usilovně likvidují sportovní prostředí. Například radní Ivana Kociánová (Nezávislí/ dříve ANO) se nechala slyšet, že hokej nepatří mezi její osobní priority.

Dalším příkladem řádění byrokratů na sportovišti pak patří příkaz zabezpečit dřevěné mantinely pro minihokej z prostoru střídaček. Mantinely se používají pro nejmenší hokejisty k rozdělení ledové plochy na menší části. Slovo zabezpečit v úřední řeči byrokratů znamená ve srozumitelné řeči: Odstranit. Zabezpečit zní ovšem podstatně lépe než odstranit.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna