(FOTO) Do jihlavského zastupitelstva se pokusí proniknout zástupci fanoušků Dukly

Předseda Krutiš a učitelka Slavětínská. To jsou zástupci hokejových fanoušků Dukly Jihlava pro místní volby. Předseda Spolku fanoušků Dukly Jihlava Rostislav Krutiš kandiduje za sociální demokraty, členka výboru fanoušků Kateřina Slavětínská kandiduje za KDU-ČSL. Jihlavská organizace KDU-ČSL už zveřejnila kompletní seznam kandidátů. Kateřina Slavětínská je na pátém místě kandidátky, což při zisku čtyř mandátů v minulých volbách je velmi nadějná pozice.

Předseda Rostislav Krutiš a členka výboru Kateřina Slavětínská budou kandidovat v místních volbách FOTO: Spolek fanoušků HCD

Předseda Spolku fanoušků Rostislav Krutiš se ke své kandidatuře vyjadřoval jen velmi opatrně. „Řekněme, že se vyjádřím začátkem září,“ uvedl Krutiš. Jihlavští sociální demokraté ale s kandidaturou Krutiše jako nezávislého kandidáta už dnes napevno počítají. Pozice? Někde uprostřed kandidátní listiny zhruba kolem patnáctého místa. Konečné pořadí bude v létě schvalovat krajská konference.

„Pro nás je přínosem každý člověk s tvůrčím přístupem,“ uvedl lídr kandidátky Vratislav Výborný (ČSSD).

Výstavba multifunkční sportovní haly zůstává i nadále pro fanoušky snem, pro politiky je sen fanoušků noční můrou (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna