Kult Necid (ODS): To pravé Meziříčí zrušilo pomlouvačný volební chlívek

Uskupení „To pravé Meziříčí“ tvořené členy ODS a nezávislými kandidáty do městského zastupitelstva zrušilo volební chlívek na svých webových stránkách. Do volebního chlívku umisťovalo „To pravé Meziříčí“ všechny, kteří se odvážili nahlas kritizovat chyby lídra kandidátky Radovana Necida.

Před několika lety se musela ODS dokonce omluvit i hejtmanovi Jiřímu Běhounkovi za pomluvy, které vypustil tehdejší volební manažer ODS Petros Martakidis. Dnes je Martakidis redaktorem městského zpravodaje ve Velkém Meziříčí.

Volební chlívek fungoval dva měsíce na webových stránkách, které provozuje Petr Velička. Velička je dvojkou kandidátky „To pravé Meziříčí“, s manželkou žije v rodinném domku v nedaleké Oslavici (více zde). Velička má ovšem podnikatelské zájmy ve Velkém Meziříčí, řídil jako sekretář architektonickou soutěž.

Necid

Uskupení „To pravé Meziříčí“ uctívá svého lídra Necida podobně jako Rusové uctívali Josifa Stalina nebo Němci Adolfa Hitlera. Existuje jediné volební heslo, které shrnuje celý volební program: „Necid zpátky na radnici!“

Radovan Necid rezignoval na post starosty města, když zastupitelstvo radikálně obměnilo složení radních města.

Za Radovanem Necidem stojí například filmová kaskadérka Michaela Dvorská, lékaři Petr Juda a Libor Beneš, majitelka hotelu U Bílého koníčka Blanka Přibylová a fotograf Jiří Michlíček, ale navíc například architekt Petr Velička, obchodník Ivo Šulc, přední český mayolog Jan Koten, skvělý muzikant Josef Vaňhara, exředitelka základní školy Dagmar Suchá, trenér SKI klubu Ivo Doležal, sportovci Ondřej Žaba a Eduard Heřmánek, umělecký truhlář a restaurátor Josef Filip a celá řada dalších aktivních lidí z veřejného života Velkého Meziříčí.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna