COVID-19: Ledeč nad Sázavou omezuje provoz městského úřadu

Hned několik případů nákazy COVID-19 bylo zaznamenáno mezi úředníky Městského úřadu Ledeč nad Sázavou. Městský úřad Ledeč nad Sázavou bude z provozních důvodů (výskyt koronaviru COVID-19), od 17. srpna 2020 do odvolání, pro veřejnost otevřen v úřední dny (Po a St) pouze v době 14:00 – 16:00 hod. V tuto dobu bude možné činit podání ve vestibulu úřadu u určeného pracovníka a přístup na jednotlivá oddělení bude umožněn až na základě posouzení nezbytnosti osobního jednání s konkrétním zaměstnancem.

V neúřední dny (Út, Čt a Pá) bude městský úřad uzamčen a vstup (osobní návštěva na úřadě) nebude možný. Veřejnost žádáme především o komunikaci telefonickou, nebo elektronickou. Zaměstnance úřadu je možné touto formou kontaktovat na služebních kontaktech (kontakty na jednotlivé odbory, oddělení a pracovníky, jsou k dispozici na oficiálních stránkách města). Žádosti a podání, u kterých není třeba potvrzení o přijetí, je možné vkládat do poštovní schránky u vchodových dveří úřadu.

Po dobu otevření úřadu je veřejnost povinna zachovávat doporučené rozestupy od jiných klientů a úředníků, dodržovat písemné pokyny na vývěskách, dodržovat pokyny zaměstnanců úřadu a používat ochranné prostředky a poskytovanou dezinfekci.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů