Eva Decroix je politický talent i naděje vysočinské ODS

Pro občanské demokraty je jméno Eva Decroix symbolem nové energie a nadějí pro budoucnost pravicové politiky na Vysočině. „Schopná, odborně erudovaná, podnikavá se zkušenostmi ze zahraničí,“ říká vysočinský lídr občanských demokratů Zdeněk Geist.

Šarmantní mladá dáma si spolu s manželem otevřela francouzské bistro v Horních Dubenkách na Vysočině. Pro návštěvu francouzského bistra De Papa si pro jistotu předem rezervujte stůl, pravidelně je beznadějně plno.

„Divili se tomu i na francouzské ambasádě, když plánovali zastávku při cestě velvyslance na Vysočinu. Ale prostě tomu tak je,“ říká Eva Decroix.

V bistru De papa v Horních Dubenkách můžete zavzpomínat na časy, kdy čas jakoby nebyl. Časy, kdy jsme se scházeli okolo stolu, s rodinou, přáteli. Na zahradě, nebo v kuchyni, kde hořká vůně kávy na plotně, příslib tepla unikajícího z pod pokliček a sladkost čokoládového dortu ve vzduchu objímaly dům i naše smysly. Časy vzpomínek, kdy jsme mluvili o všem a ničem a stavěli společně nové světy ze slov na kuchyňském stole. To byly časy, kdy čas byl….a my s ním.

Právě podnikatelský úspěch francouzského bistra na vysočinském venkově vytváří příležitost pro start politické dráhy Evy Decroix.

Profesí je Eva Decroix advokátka se specializací na rodinné a veřejnoprávní právo. „Občas by ušetřilo mnoho starostí, kdyby se starostové obcí nejdříve zeptali právníků a teprve potom konali,“ říká o své advokátské praxi Eva Decroix. O konkrétních případech nelze mluvit s ohledem na povinnost advokátské mlčenlivosti.

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů