Forum Jihlava dalo Dukle čtyři roky existence, pak požaduje konec majetkové účasti města

 

Mimořádné zastupitelstvo města Jihlavy se k jednání o zimním stadionu sejde nejspíše 11.května 2016. Termín se zrodil z jednání pracovní skupiny k problematice zimního stadionu.  Na dubnovém zastupitelstvu chyběl koalici jediný hlas k prosazení harmonogramu rekonstrukce. Uskupení Forum Jihlava se postavilo proti zbytku koalice na jihlavské radnici. Zrodila se koaliční hokejová krize ze které se chystá sklízet politické body uskupení Forum Jihlava.

Radostný email šedé eminence Fora Jihlava

O víkendu po jednání zastupitelstva rozeslal Miroslav Tomanec, považovaný za šedou eminenci uskupení Forum Jihlava,  email svým příznivcům s následujícím textem:

„Přátelé, kamarádi.,

tak tohle se opravdu povedlo! Tak skvělé PR jsme fakt neměli od konce volební kampaně! Slyším to ze všech stran, náš hlavní příspěvek na fb k tématu zimáku se dostal k neuvěřitelným 2,1 tis. lidí (tak 6x více než obvykle…) Karolína sklízí obdiv dokonce i na hokejovém fóru a Mareš zuří!

Právě ona se o to všechno zasloužila nejvíce, tím jak kultivovaně vystoupila a jaké formy volila! Nemusíme se svou malou silou teď vše prosadit a nechceme bořit – ale rozhodně bychom se měli umět takto prostřednictvím našich volených zástupců podobným nepravostem vymezit!

A proto bravo a nejvíc Karolíně!

O to víc je mně hrozně líto, že přesně tak, jak získáváme body díky Karolíně, tak je ztrácíme kvůli Milanovi, který působí naprosto opačně! A to je hrozná škoda zvláště před nadcházejícími senátními volbami? Co myslíte?“

 

Forum navrhuje postupnou likvidaci Dukly Jihlava

Na jednání pracovní skupiny zastupitelů k osudu zimního stadionu dorazila neplánovaně i radní Karolína Koubová.  Členům pracovní skupiny předložila stanovisko uskupení Forum Jihlava k osudu zimního stadionu.  V dokumentu se navrhuje privatizace HC DUKLA JIHLAVA:

„Pokud se do 4 let nepodaří změnit vlastnické poměry tak, jak je to u všech dalších klubů extraligy a 1. ligy pak je jasné, že tato aktivita není životaschopná a je třeba ji ukončit ukončením majetkové účasti statutárního města Jihlavy ve společnosti HC DUKLA Jihlava spol. s. r.o.“

Podobný postup hokejové privatizace by vedl k rychlému zániku nebo odchodu hokejového klubu Dukla Jihlava do jiného města.

Podle informací Občasníku se náměstek Milan Kolář měl možnost seznámit s prohlášením až při projednávání na pracovní skupině zastupitelstva, kde dokument předložila radní Karolína Koubová. Podle informací Občasníku zvažuje náměstek Kolář jako reakci na toto prohlášení své další setrvání v uskupení Forum Jihlava.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů