Zase pouť? Jihlavské vánoce zahájí Ewa Farná, kulturní program radnice tají

Předvánoční kulturní program na jihlavském náměstí zahájí zpěvačka Ewa Farná. Termín koncertu na jihlavském náměstí potvrdil manažer Farné Pavel Trojan.“Bude to druhého prosince.  Na koncertu zazní starší písně i novinky, bude to takový průřez tvorbou Ewy Farné,“sdělil manažer Trojan.

Tím se naplňují zprávy Občasníku z letošního léta o plánech na vánoční kulturní program. Nemělo by se prvotně jednat o jarmark, ale o vytvoření místa pro setkávání lidí na Masarykově náměstí. Letošní vánoční jarmark a vánoční kulturní program by měl vytvořit pravou vánoční atmosféru krajského města (více zde).

O kulturním programu na jihlavském náměstí pro letošní Vánoce nebyla jihlavská radnice schopna vydat bližší informace.

„Vánoční program je ve stadiu příprav, jakmile bude program finalizován, vydáme tiskovou zprávu,“ uvedl tiskový mluvčí jihlavské radnice Martin Kukla.

Součástí kulturního programu v minulém roce byl například i lunapark a kolotoče. Pouťové atrakce přinesly do pokladny města desítky tisíc korun (více zde).  Pouťové atrakce zmizely z jihlavského náměstí na zásah firmy BOSCH, která si každoročně pronajímá jihlavské náměstí pro svůj kulturní program zvaný „Svařák“.

Tiskový mluvčí jihlavského Magistrátu nebyl schopen zodpovědět dotaz, zda i letošní Vánoce budou na jihlavském náměstí s pouťovými atrakcemi podobně jako loni.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů