Mlčení a podané ruce: řeší se námitky sousedů k demolici Horácké arény

Místo očekávaného tiskového prohlášení k řešení námitek sousedů Horácké multifunkční arény přišla jen fotografie. Právní zástupce sousedů advokát Jaroslav Homolka a manažer výstavby David Beke (ODS) si na fotografii podávají ruce. Bez dalších komentářů.

Už před začátkem jednání právník Homolka upozornil na nevhodné výroky představitelů města na adresu jeho klientů (více zde).

Fotografie přinejmenším symbolizuje snahu o vyřešení sporných bodů kolem výstavby arény i když v politických kuloárech jihlavské politiky zaznívají obavy z nemožnosti splnit beze zbytku požadavky sousedů. Část požadavků Jihlava jako investor splnit nemůže.

„Intenzivně jednáme. Nevím, co víc k tomu říci,“ reagoval na žádost o komentář právní zástupce sousedů Jaroslav Homolka. Právník Homolka v minulosti potvrdil podání námitky systémové podjatosti v úředním řízení o demolici zimního stadionu (více zde). Pokud by námitce systémové podjatosti bylo vyhověno, znamenalo by to pravděpodobný přesun celého řízení mimo Jihlavu. Třeba i do Třebíče, což vzhledem k rivalitě Jihlavy a Třebíče vyvolalo zděšení mezi příznivci Dukly Jihlava.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů