Propaganda aktivistů označila starostu Jemnice Nevrklu (ODS) jako kolaboranta

V Jemnici pokračují jednání vedení města se zemědělským podnikatelem Josefem Kolářem o dalším využití zemědělského areálu Jandov.

Místní politická opozice v podobě spolku „Za dobrý život“ neváhala použít slovo „kolaborant“ pro jednání starosty Pavla Nevrkly s Kolářem na mísní radnici.

Původní příspěvek na oficiálním profilu města informoval jasné vůli obou stran deklarovat dobrou vůli dosáhnout dohody ve prospěch jemnického regionu. „Předmětem diskuze byl rozvoj regionu z mnoha úhlů pohledu, ať kvality života, kulturního vyžití, ochrana přírody a krajiny, vzdělání či zaměstnanosti. S vědomím výsledku místního referenda, jeho respektování a zároveň potřebě rozvoje regionu jsme se dohodli, že firma ZEOBS ustoupí od záměru výstavby farmy v lokalitě Bažantnice a zástupci města s vědomím potřeby výše zmíněného rozvoje regionu vyvinou úsilí ve smyslu změny názoru občanů na využití lokality Jandov,“ stojí na profilu města Jemnice.

Místní aktivisté v podobě spolku „Za dobrý život“ ale očividně nepodpoří žádnou smyslu podobu o smysluplném využití zemědělského aréalu na okraji města Jemnice. Ve Starém Petříně Rhea holding zemědělského podnikatele Josefa Koláře postavil moderní výrobnu krmiv za půl miliardy korun na místě zemědělského areálu (více zde). Při otevření areálu dostala obec Starý Petřín dar milionu korun od Josefa Koláře na obnovu zdi místního hřbitova.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů