Tomanec (Forum Jihlava): Valná hromada JVAKu je neplatná?

logo JVAK

Primátor Jihlavy Rudolf Chloupek dvakrát odešel z jednání valné hromady městské obchodní společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace. Na žádost Občasníku o komentář k průběhu valné hromady primátor Chloupek jen rozmrzele mávl rukou.

Návrhy Miroslava Tomance

Miroslav Tomanec (Forum Jihlava) je neřízenou střelou jihlavské politiky. Na jednání valné hromady městské společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace opakovaně žádal odvolání vedení JVAKu a předsedy představenstva Jiřího Benáčka. Stalo se tak údajně v momentu, kdy vedení města mělo schvalovat účetní uzávěrku v roli valné hromady Jihlavských vodovodů a kanalizací.

Návrhům Miroslava Tomance ale koalice nechtěla vyhovět. Miroslav Tomanec se na oplátku snažil zneplatnit i samotné konání samotné valné hromady.

Ve vedení městské firmy Jihlavské vodovody a kanalizace je Miroslav Tomanec ve funkci člena představenstva. Vytrvale odmítá žádosti o poskytnutí informací ke své činnosti ve vedení městské firmy.

Opakované odvolací návrhy

Miroslav Tomanec opakovaně navrhuje odvolání Jiřího Benáčka z funkce předsedy představenstva městské společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace. V dubnu neprošel jeho návrh na odvolání ředitele Benáčka o pouhý jeden hlas, další Tomancův pokus byl v květnu a vše se vystupňovalo na červnové valné hromadě JVAKu za účasti primátora a radních města Jihlavy.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů