Velké Meziříčí: ODS nařídila další spolupráci s ANO a starostou Kaminarasem

Místní rada ODS Velké Meziříčí zavázala své zastupitele držet dosavadní směr spolupráce s hnutím ANO a starostou Alexandrosem Kaminarasem. Pod rozhodnutím je podepsán Jiří Michlíček, placený videokameraman projevů starosty města Alexandrose Kaminarase (Společně VM).

Může jít o obrázek text, kde se píše ad 3) MR ODS VM potvrzuje setrvání V koalici se Společne VM a ANO. A zavazuje zastupitele za TPM-ODS jednotném hlasování V zásadních vecech predjednanych na koaličnich schúzkách a rámci volebního programu MS ODS Velké Meziriči. Usnesení bylo jednohlasne prijato všemi členy Mistni rady ODS Velké Meziriči. Ve Velkém Meziriči dne 3. ledna 2022 Jiri Michliček Mhinl Tomáš Hrabálek Zapsal: Overil: ARCHIV: OBČASNÍK

V prosinci rezignoval na křeslo radního města šéf zastupitelů ODS Petr Velička. Stalo se tak na jednání zastupitelstva města, kde nebyl schválen rozpočet města. Při projednávání bodu o implementaci nového softwaru pro řízení základních škol ohlásila odchod z koalice zastupitelka Ivana Bíbrová (Společně VM): implementace se nedaří a místo funkčního účetního softwaru nastupuje nový systém prosazovaný úředníky a radními města.

Další pokus o schválení rozpočtu města se má odehrát během několika dnů. Koalice ODS, Společně VM a hnutí ANO má většinu jednoho hlasu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů