(VIDEO) Decroix střídá Vystrčila v čele ODS Vysočina

Senátor Miloš Vystrčil splnil slib a po sedmnácti letech nekandidoval na předsedu regionu Vysočina. Novou předsedkyní regionálního sdružení se stala poslankyně Eva Decroix.

Může jít o obrázek 6 people , people standing a indoor

Místopředsedy byli zvoleni: Veronika Vošická Buráňová, Karel Kratochvíl, Jan Mokříš a Pavel Nevrkla. Řadovými členy Regionální rady ODS Vysočina byli zvoleni: Martin Kamarád, Vítězslav Schrek, Filip Hron, Miloš Šťastný a Miroslav Skalník.

Delegáti krajského sněmu také nominovali: na předsedu ODS Petra Fialu, na 1. místopředsedu Zbyňka Stanjuru a na řadové místopředsedy Martina Baxu, Martina Kupku a Zdeňka Zajíčka. Nominaci do výkonné rady obdržel Zbyněk Stejskal. Nové vedení ODS bude volit lednový Kongres ODS.

„Přebírat funkci z rukou Miloše Vystrčila je velká čest a závazek. Udržet laťku takto vysoko nebude jednoduché, ale vynaložím veškeré úsilí. Důležité je, že mohu navazovat na politiku založenou nejenom na slovech ale především na činech, jak zní oblíbené a pravdivé motto Miloše Vystrčila, jehož pravdivost dokazoval svou prací nejenom v regionu. Připomínám, že funkce předsedkyně regionu je především o práci. Práci pro stranu, která umožní straně růst a zůstat pevnou v základech,“ sděluje nově zvolená předsedkyně RS ODS Vysočina Eva Decroix.

„Evu Decroix považuji za talentovanou političku a věřím, že pod jejím vedením se bude ODS na Vysočině dařit. Velmi si vážím nominace na místopředsedu ODS, kterou jsem však rovněž nepřijal. V následujícím období se chci především věnovat plnění svých senátorských povinností a také se pokusit si vyčlenit více času pro rodinu, zejména pro vnoučata,“ říká Miloš Vystrčil.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů