(VIDEO) Sportovní vyslanci Jihlavy jednali s Krajem Vysočina

Mezi Statutárním městem Jihlavou a vedením Kraje Vysočina se rozbíhají intenzivní jednání o spolupráci. V polovině ledna se potkali radní kraje Vysočina a města Jihlavy, zhruba o týden později přišli za krajským náměstkem pro oblast financí Martinem Kuklou (ANO) pověřený radní města Jihlavy pro oblast sportu Petr Ryška a koordinátor pro rekonstrukci zimního stadionu David Beke (oba ODS).

Tématem jednání sportovních vyslanců Jihlavy s finančním náměstkem hejtmana byla možná finanční spoluúčast Kraje Vysočina na rekonstrukci Horáckého zimního stadionu.

Jihlava počítá zhruba se sto až třemi sty miliony korun, radní města Jihlavy David Beke naznačil zájem o co nejvyšší finanční spoluúčast kraje Vysočina (více zde). Hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek upozornil, že nikdy nepadl ze strany kraje konkrétní závazek finanční spoluúčasti (více zde).

Schůzka v kanceláři náměstka Kukly (ANO) začala v odpoledních hodinách, byla plánována na celou hodinu. Podle informací Občasníku trvala hodinu a tři čtvrtě.

Při odchodu poskytli zástupci Jihlavy krátké vyjádření k průběhu a výsledkům jednání.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů