(VIDEO) Starosta z Havlíčkova Brodu za ODS se těšil na setkání s Babišem, ale zakázali mu to!

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš na setkání s obyvateli Světlé nad Sázavou dal k lepšímu i historku o tom, jak se starosta sousedního Havlíčkova Brodu těšil na společné setkání, ale toto setkání mu zakázali.

V Havlíčkově Brodě vládne už druhé volební období koalice ANO 2011, TOP 09 a ODS. Současným starostou za ODS je Zbyněk Stejskal, který nahradil minulého starostu Jana Tecla. Tecl bude obhajovat mandát senátora. Senátní volby se na Havlíčkobrodsku uskuteční patně současně s krajskými volbami příští rok na podzim.

Zatím není zcela jasné, jakým způsobem a jak přesně lze zakázat jakémukoliv představiteli města zakázat setkání s jakýmkoliv poslancem Parlamentu České republiky.

Vyjádření oblastní předsedkyně ODS Havlíčkův Brod Veroniky Vošické Buráňové se nepodařilo získat, její telefon byl nedostupný.

Další vyjádření místních politiků doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpověď poslance Babiše na to, co nás čeká v roce 2024 je přímo zde. Celý videozáznam besedy Andreje Babiše s občany Světlé nad Sázavou najdete přímo zde. O námluvách hnutí ANO s ODS v Humpolci čtěte více přímo zde.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů