VÍME PRVNÍ: Personalistkou žďárské radnice chce být manželka radního z ODS

Městský úřad Žďár nad Sázavou vybírá nového personalistu městského úřadu. Zájem má i manželka radního z ODS.

Od vybraného uchazeče radnice očekává vytváření image a firemní kultury organizace, nastavení moderních trendů při náboru nových zaměstnanců, zavedení moderních technologií do přijímání nových zaměstnanců a řízení lidského kapitálu. Mezi další požadavky na personalistu Městského úřadu Žďár nad Sázavou patří získávání, udržování a rozvoj talentů v organizaci, inovativní přístup v rámci vzdělávání zaměstnanců a dobrovolné přijetí morálních závazků organizace.

Podle informací Občasníku je mezi uchazeči o post personalisty i manželka současného radního za ODS Věra Mokříšová. V politických kruzích města panují obavy o nestrannost a nezávislost úřadu, pokud by se personalistkou městského úřadu stala osoba spojená blízkým příbuzenským poutem s představitelem jedné z politických stran.

Věra Mokříšová ve svém oficiálním životopise na profesní sociální síti LinkedIn uvádí znalosti a zkušenosti z různých oborů: obchod, řízení vztahu se zákazníkem, marketing, controlling, projektové řízení, interní audity, výrobní procesy, interní komunikace.

Město Žďár nad Sázavou podle informací Občasníku zrušilo jarní kolo výběrového řízení s termínem nástupu březen 2022 a vypsala nové kolo výběru s termínem nástupu v létě 2022.

Vyjádření města Žďáru nad Sázavou doplníme, jakmile se vyjádření podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů