Necidova katastrofa: To pravé Meziříčí hrozí cenzurou svobodných infromací

Pravdivé informace o mimořádném jednání zastupitelstva se Necidovu politickému uskupení vůbec nehodí. Starostovu uskupení chyběl jediný hlas radní Michaely Salašové k prosazení konání místního referenda. Starostovo uskupení se snaží vlastní neúspěch shodit na názorovou rozdílnost velkomeziříčského zastupitelstva.

Radniční zpravodaj Velkomeziříčsko zapomněl o této podstatné skutečnosti podrobněji informovat. Radniční zpravodaj naopak podrobně referuje o zamítnutí návrhů starosty Radovana Necida. Činnost radničního zpravodaje Velkomeziříčsko je plně pod kontrolou uskupení To pravé Meziříčí, které do redakce dosadilo bývalého místopředsedu velkomeziříčské ODS Petrose Martakidise.

To pravé MeziříčíVysvětlení uskupení To pravé Meziříčí na sociálních sítích je vlastně potvrzením informací Občasníku o upřednostnění soukromého zájmu radní Salašové před veřejným zájmem města Velké Meziříčí a výkonem funkce zastupitele.

Radniční zpravodaj Velkomeziříčsko zatím nijak neinformoval o absenci Necidovy radní Michaely Salašové v klíčovém okamžiku jednání mimořádného zastupitelstva. Radní Salašová odešla z jednání šest minut před klíčovým hlasováním.

Jedna odpověď
  1. Libuše Pernová

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna