Programové prohlášení Rady města Jihlava dosud není. Pracuje se na něm?

Beseda „Kam kráčíš Jihlavo?“ v divadle DIOD (14.1. 2015) ukázala i starosti politické koalice (ČSSD, ODS, KDU-ČSL, Forum Jihlava) s prací na programovém prohlášení Rady města. Politici neumějí říci, kdo přesně (kteří členové jejich strany) pracuje na programovém prohlášení Rady města. Nejsou ani informace v kterých oblastech panuje koaliční shoda.“Žádná schůzka zatím nebyla, žádné body se neprojednávají, prostě se o těch věcech bavíme,“ sdělil náměstek Milan Kolář (Fórum Jihlava).

Podle náměstka Koláže existuje ve vedení města „Institut gentlemanství“, kdy nikdo nikoho nenapadá. „Umíme se domluvit. I u těch stran, které se v minulosti chovaly autokraticky, tak od nich zaznívá, že se přizpůsobí většinovému názoru,“ dodal náměstek Kolář.

Prohlášení Rady? Asi tři až čtyři strany

Podle náměstka Koláře bude mít programové prohlášení Rady města Jihlavy asi tři nebo čtyři strany. „Každý z nás má nějaké body. Propojujeme se, inspirujeme se.  Budeme mít víc strážníků, to nám vyšlo z mapy na náměstí. Prioritou pro Fórum Jihlava je bezpečnost,“ dodal náměstek Milan Kolář.

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna