Skate-park nebude? Havlíčkobrodské Piráty překvapily informace z radnice

pirátiNový skate-park je velkým přáním obyvatel Havlíčkova Brodu. Měl vyrůst v blízkosti rybníka Cihlář. Jenže plány rozvoje města Havlíčkův Brod se mění, v lokalitě plánovaného skateparku bude kruhová křižovatka. Havlíčkobrodské Piráty překvapily tyto informace o nových skutečnostech kolem plnění slibů místních politiků.

„Tím pádem je hledání místa opět na začátku, stavba minimálně o rok posunutá a předchozí snahy i peníze vynaložené na studii k projektu přišly vniveč,“ řekl mluvčí havlíčkobrodských Pirátů Jan Kerber.

Havlíčkobrodské sdružení České pirátské strany (zkráceně Piráti) je jedním z aktivně pracujících sdružení na Vysočině. Po úspěchu v parlamentních volbách Piráti usilovně budují místní stranické buňky po celé Vysočině.

Místo skateparku bude u rybníka Cihlář kruhová křižovatka

Podle mluvčího Pirátů Kerbera je vhodnou novou lokalitou bývalý cyklokrossový areál poblíž restaurace „U kafíčka“.  Zbytky terénních překážek by šlo využít pro skatepark.

K dispozici je i několik let starý projekt skatepark v Havlíčkově Brodě, nicméně i ten bude nutné aktualizovat.

„Město Havlíčkův Brod zadalo ověřovací studii, zda je možné v lokalitě u rybníka Cihlář postavit stakepark,“ uvedl starosta Jan Tecl.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna