Moderátoři „Maky“ Málek a „Bubu“ Bubílková provedou Gulášfestem, je třeba vybrat peníze na dětský invalidní vozík

Známý bývalý rozhlasový moderátor a bývalý radní Jihlavy Martin „Maky“ Málek spolu s novinářkou Zuzanou „Bubu“ Bubílkovou budou moderátorskou dvojicí Gulášfestu na jihlavském náměstí. Letos je potřeba vařením guláše „vydělat“ na invalidní vozík pro postižené dítě. Čím více, tím lépe.

Po politické kritice finanční podpory už letos Gulášfest nesponzoruje jihlavská radnice žádnou finanční částkou.Pro politické strany a hnutí je měsíc před termínem nastaveno poměrně vysoké startovné s ohledem potřebu získat prostředky pro charitu. Z politických stran a hnutí potvrdilo účast zatím pouze hnutí ANO, i když nesdělilo konkrétní složení gulášového týmu.

Soutěže ve vaření guláše na jihlavském náměstí se zúčastní i nekorunovaný gulášový král Vysočiny Alois Mikletič. Mikletičův tým je i letos jedním z favoritů soutěže.

Novinářka a moderátorka diskusních pořadů Zuzana Bubílková je známá politicky laděné satirické cykly „S politiky netančím“ na ČT1 a později „Politické harašení“ na TV Nova, které připravovala společně s Miloslavem Šimkem.

Pro bývalého rozhlasového moderátora a baviče Martina Málka bude společné moderování s novinářkou Bubílkovou zajisté dostatečnou výzvou bavit diváky na jihlavském náměstí.

Společná fotografie s „Bubu“ Bubílkovou může být pro politické strany a hnutí sladkým bonusem za účast na charitativní akci. A dobrý předvolební guláš může ovlivnit i předvolební nálady a voličské sympatie.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů