Případ odchodu maséra Dukly nesouvisí s Melenovským a pracovními vztahy

Do kabiny Dukly přinesl masér Petr Mlíkovský řečený „Mlíko“ formu na bábovku a zavedl nový vítězný rituál v play-off. Forma je pro sportovce důležitá.

HC Dukla Jihlava – Každá kategorie mládežnických reprezentací má jihlavskou  stopu!

Náhlý odchod maséra Dukly Jihlava vyvolal spoustu fám a dohadů o pozadí a motivech jeho náhlého odchodu z Dukly Jihlava. Zvláště, když odchod Mlíkovského přišel tak trochu nečekaně. Podobně jako konec trenérského dua Melenovský-Kaděra u dorostu na počátku sezóny.

Důvody odchodu maséra Dukly Jihlava nijak nesouvisí s pracovně právními vztahy v hokejovém klubu. Jsou v osobní rovině s osobami mimo hokejové prostředí.

„Mlíko“ se s nikým v hokejové kabině nepohádal ani neměl spory s vedením klubu. Jádro problémů Mlíkovského je v osobní rovině mimo hokejové prostředí a nemá přímou souvislost s chodem hokejového klubu.

Osobní problémy masér Dukly řešil žádostí ukončení spolupráce, které klub vyhověl. Hokejový svět chrání své dobré jméno před možnými pomluvami o vyhození maséra pro neshody s kýmkoliv. Spory o trénování nebo fungování klubu za odchodem „Mlíka“ zkrátka nebyly. A zbytek je záležitost osobního charakteru.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů