Spory v Třebíči: „Romane, bojuj,“vzkazuje předseda klubu

Horácká Slavia Třebíč vydala další aktuální prohlášení předsedy klubu Martina Svobody po náhlém kolapsu manažera klubu Romana Mejzlíka:

Na základě událostí a skutečností, které zasáhly chod klubu HST, předkládáme aktuální informace k dnešnímu dni tj. k úterý 13.10.2020 související s chodem klubu.

Předseda oddílu Martin Černý Zdroj: HS Třebíč

* Pan trenér Roman Mejzlík je nadále hospitalizován v jihlavské nemocnici. Jeho stav je stabilizován, ale léčba bude vyžadovat delší časové období.

* Stejně jako většina A mužstva mužů a realizačního týmu, tak i Roman Mejzlík, prodělal virové onemocnění Covid-19. Bohužel, po ukončení karantény toto virové onemocnění, v kombinaci s dlouhodobějšími zdravotními problémy a psychickým a fyzickým tlakem, způsobili vážné zdravotní komplikace, které měly vliv na jeho chování i činnost, nakonec vyvrcholily pondělní hospitalizací.

* Vedení HST jednoznačně stojí za postoji a názory p. Romana Mejzlíka. Formu sdělení však nepovažujeme za šťastnou a správnou, ale plně si uvědomujeme, že byla ovlivněna zdravotním stavem p. Romana Mejzlíka.

* Od konce minulého týdne jsou na moji osobu činěny tlaky pro okamžité odvolání p. Romana Mejzlíka ze všech pozic v HST. Tímto prohlašuji, že p. Roman Mejzlík je stále hlavním trenérem A mužstva mužů HST a zároveň manažerem pro A mužstvo mužů. Svoji činnost však ze zdravotních důvodů v současnosti vykonávat nemůže. O jeho dalším působení v klubu rozhodne jeho zdravotní stav a jeho chuť dále pracovat pro HST.

* Provoz a chod A mužstva mužů po sportovní stránce přebírá p. Jaroslav Barvíř a v oblasti sportovní administrativy se o tuto práci podělí pánové Ing. Martin Čech a Ing. Martin Svoboda.

Toto jsou poslední informace týkající se zdravotního stavu p. Romana Mejzlíka. Zveřejňujeme je se souhlasem rodiny, ale dle přání rodiny již žádné další informace poskytovat nebudeme.

Romane bojuj!!!Ing. Martin Svoboda – předseda klubu HST

Manažer Horácké Slavie Třebíč Roman Mejzlík vydal prohlášení o okamžitém stažení článku z webových stránek a oznámil ukončení spolupráce s redaktorem Pavlem Mandátem (více zde). Poslední článek redaktora Mandáta čtěte přímo zde. Hokejový agent jednoho z hráčů potvrdil existenci neuhrazených závazků ze strany klubu vůči hráči s platnou smlouvou (více zde). Manažer Mejzlík se již hráčům za své jednání omluvil (více zde). Fanoušci apelují na vedení klubu, aby ukončil Mejzlíkovo působení v pozici manažera klubu (více zde). Deník Blesk publikoval výroky manažera Mejzlíka (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů