Úředníci Magistrátu podpoří Duklu Jihlava pravidelnými návštěvami

Na Horáckém zimním stadionu může vzniknout „úřednický kotel věrných fanoušků“. Magistrát města Jihlavy se rozhodl podpořit klub nákupem pětatřiceti permanentních vstupenek za které zaplatí podle informací Občasníku kolem šedesáti tisíc korun.

Statutární město Jihlava je stoprocentním vlastníkem hokejového klubu HC DUKLA Jihlava. Letos má klub slabší sezónu, po odehrané polovině zápasů základní části se pohybuje na hraně play-off.

Na jedno utkání tak vyjde úředníky Magistrátu vstup na permanentku na sto padesát korun (při uvažované ceně permanentky na stání). Pokud by si úředníci kupovali vstupenky na jednotlivé zápasy, vyšla by je jedna vstupenka zhruba o desetikorunu levněji.

Pětatřicet úředníků Magistrátu může svými hlasivkami „nakopnout“ hráče A-týmu Dukly Jihlava k lepším výsledkům. Stačí poctivá docházka na každé utkání pod bedlivým dozorem tajemníka Magistrátu Evžena Zámka.

Vyjádření tajemníka Magistrátu Evžena Zámka ke způsobu fandění úředníků Magistrátu na hokejových utkáních městské obchodní společnosti HC DUKLA JIHLAVA doplníme, jakmile se jej podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů