(VIDEO) Jemča údajně přestává spozorovat jemnické fotbalisty v reakci na půlmilionovou pokutu města

Rozpočet města a Jemča. To byly hlavní témata březnového jednání zastupitelstva Jemnice. I tentokrát došlo k ostrým slovním střetům mezi starostou města Pavlem Nevrklou (ODS) a mluvčím místních aktivistů Karlem Stoberem.

Firma Jemča přestává sponzorovat místní fotbalový klub FC Jemnice údajně v reakci na smluvní pokutu ve výši půl milionu korun. S informací přišel lídr opozičního uskupení Pro Jemnici Miloň Slabý. Smluvní pokutu město uplatnilo v reakci na prohřešek firmy Pigi Tea, která nepožádala ve stanovené lhůtě o vystavení stavebního povolení v místním areálu „Autopark“, což bylo sjednáno jako povinnost při prodeji městského pozemku do rukou firmy Jemča.

Po krátké přestávce se projednával postup města Jemnice při porušení smluvních podmínek společnosti PIGI TEA, která by měla uhradit městu smluvní pokutu půl milionu korun. Firma Jemča údajně naznačila záměr ukončit sponzorování místního fotbalového klubu.

Výzvu města Jemnice k úhradě pokuty jako dokument je přímo zde , Jemča by se ráda vyhnula soudnímu sporu (více zde). Z jednání s Jemčou odešel majitel sousedního objektu po deseti minutách (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů