VÍME PRVNÍ: All Inclusive Horácká multifunkční aréna žádá sedm set krajských milionů

Financování přestavby Horácké multifunkční arény stojí na rozhodnutí Kraje Vysočina o výši krajského příspěvku.

Server Občasník má k dispozici dokument architektonické kanceláře Chybík a Krištof s návrhem základní all-inclusive varianty i úsporných variant.

Na úpravu základní varianty All Inclusive na některou z úsporných variant je potřeba zhruba třicet dnů. Úsporu sto padesáti milionů by přineslo například všeobecné snížení specifikací, úsprora AV Technika, nebo úprava Terrazzo Oválu.

Podle informací Občasníku existují vedle základní „All Inclusive“ varianty i tři úsporné varianty odstupňované podle výše příspěvku Kraje Vysočina. Krajští zastupitelé jsou postaveni před rozhodnutí, zda-li Jihlava postaví všechno, nebo „jenom něco“.

Složité rozhodování „o tom, co se postaví“ bude mít před sebou sedm zastupitelů: Vítězslav Schrek a Eva Decroix (oba ODS), Martin Hyský (ČSSD), Eva Nováková (Piráti) Karolína Koubová (Forum Jihlava/STAN) a Jiří Pokorný , Zdeněk Faltus (oba ANO). Všichni vykonávají současně mandát zastupitele Jihlavy i Kraje Vysočina.

Vítězslav Schrek je navíc hejtmanem Kraje Vysočina, Karolína Koubová je primátorkou Jihlavy.

Objednávku návštěvy primátorky Koubové u předsedy vlády Andreje Babiše můžete vidět přímo zde, policie odložila trestní oznámení zastupitele Miroslava Tomance na Duklu Jihlava (více zde) , oficiální zápis z poslední politické bitvy Miroslava Tomance je přímo zde. Kraj Vysočina se přiklání k jedné z úsporných variant (více zde). O plánech Martina Altrichtera na výstavbu soukromého zimního stadionu čtěte více přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů