VÍME PRVNÍ: Altrichter plánuje soukromý zimák na okraji Jihlavy

Během velmi krátké doby může v metropoli Vysočiny vyrůst soukromý zimní stadion podobný tomu jako ve středočeských Říčanech. Jihlavský rodák Martin Altrichter sonduje postoj radnice k možnosti výstavby.

„Je to v počátečním stadiu jednání,“ uvedl Altrichter.

Hokejovým fanouškům je Martin Altrichter známý hokejovou kariérou v devadesátých letech. V necelých 21 letech se dostal na post brankářské jedničky týmu HC Slavia Praha. V roce 1994 pomohl k postupu pražské Slavie do Extraligy.

Soukromý zimní stadion plánovaný Martinem Altrichtrem na okraji Jihlavy by měl jednoduché zázemí postačující pro amatérské sporty s velkým a malým kluzištěm pod jednou střechou.

Podle informací Občasníku by Altrichterův stadion mohl mít parametry srovnatelné s malým zimním stadionem v areálu CZ Loko arény. S příliš velkou kapacitou diváků se nepočítá.

Dobu přípravy i eventuální výstavby je možné odhadnout na horizont několika měsíců.

O přípravách výstavby Horácké multifunkční arény čtěte více přímo zde. Objednávku návštěvy primátorky Koubové u předsedy vlády Andreje Babiše můžete vidět přímo zde, policie odložila trestní oznámení zastupitele Miroslava Tomance na Duklu Jihlava (více zde) , oficiální zápis z poslední politické bitvy Miroslava Tomance je přímo zde. Kraj Vysočina se přiklání k jedné z úsporných variant (více zde).

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů