Fáma: Radnice poslala na Medvědy údajně hloubkovou kontrolu

fbPelhřimovská radnice se pustila do hloubkové kontroly mládežnického hokeje ve městě. Fáma koluje mezi rodiči malých hokejistů Ledních medvědů a údajně se kontroluje i to, co v minulých letech radnici nezajímalo. Podle rodičů jde o podobné oznámení, které od začátku jara prověřuje pelhřimovská policie. Funkcionáři hokejového oddílu mládeže byli podávat na policii vysvětlení, o dalším postupu policie nejsou k dispozici žádné informace. Rodiče se obávají snahy o kriminalizaci představitelů hokejového oddílu, které vytváří negativní atmosféru pro budoucí fungování hokejového oddílu v Pelhřimově.

„To je záležitost mládeže, nechci to zatím blíže komentovat,“ reagoval na žádost o vyjádření generální manažer Ledních medvědů Aleš Kučera.

Že by šlo o hloubkovou kontrolu o tom dost pochybuju,“ řekl tajemník pelhřimovské radnice Jan Machyán.

„Jde o standartní kontrolu jako v minulých letech,“ stručně sdělil starosta města František Kučera. Bližší informace nechtěl starosta Kučera poskytnout a ukončil telefonický rozhovor.

„To je plánovaná kontrola už delší dobu, nic mimořádného,“ řekl předseda hokejové mládeže Medvědů Radek Procházka.

Předseda mládežnického oddílu Ledních medvědů označil zprávu o mimořádné kontrole v hokejovém oddílu za přehnanou fámu a vyloženě nepravdivou informaci, která ale koluje hokejovým prostředím Pelhřimova. Podle předsedy Procházky mají podobné fámy zřejmě za cíl připravit hokejové funkcionáře o důvěru členů oddílu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna