(FOTO) Na otevření nové školky přijede i předseda STANu Rakušan

Předseda politického hnutí Starostové a Nezávislí (STAN) Vít Rakušan přijede do Jihlavy na slavnostní otevření nové školky.

Návštěva předsedy STANu je naplánována na 26.8. 2019. Hnutí STAN je zaměřené
zaměřené především na komunální politiku na úrovni obcí a krajů.

Očekává se kandidatura jihlavské primátorky Karolíny Koubové v čele krajské kandidátky uskupení STAN v krajských volbách 2020. Hnutí STAN již avizovalo účast předsedy Rakušana v rámci letního politického turné po České republice.

Uskupení Fórum Jihlava vedené primátorkou Karolínou Koubovou je vlastně stranickou buňkou politické strany Starostové a Nezávislí (STAN). Statutární město Jihlava již avizovalo slavnostní ukončení stavby nové mateřské školky v lokalitě Na dolech. Součástí slavnostního ukončení stavby má být prohlídka objektu s projektantem, uvítací řeči a proslovy včetně krátkého vystoupení dětí. Na zahradě mateřské školky má dojít i ke slavnostnímu zasazení stromu.

Uskupení Fórum Jihlava vedené primátorkou Karolínou Koubovou je s krajským vedením Starostů a nezávislých na Vysočině přímo personálně propojeno v osobě Libora Kuchyni, který působí v krajském vedení vysočinského STANu. Zároveň je předsedou zastupitelského klubu Fórum Jihlava.

Mateřská škola Na dolech bude mít vlastní kuchyň, interaktivní dílnu, vodní svět a rozsáhlou zahradu s možností uplatnění outdoorových a sportovních aktivit dětí. Kapacita školy bude 100 míst, pro děti zaměstnanců společnosti Bosch Diesel bude vyhrazeno 75 míst. Výhodou bude možnost přespání dětí, kterou ocení zejména pracující na nočních směnách.

Investice do výstavby nové školky s celkovými náklady 84 milionů korun má podporu 31 milionů z Integrovaného regionálního operačního programu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna