Lídryně ČSSD Rubišarová-Medová porušuje péči řádného hospodáře

Lídryně jihlavské ČSSD Marie Rubišarová-Medová patrně už několik let porušuje zásady řádného hospodáře. Její firma Authoria nezveřejnila ani jedinou účetní uzávěrku, přestože Zákon ukládá povinnost obchodním společnostem uložit svou výroční zprávu a účetní závěrku do sbírky listin příslušného rejstříkového soudu. Tuto povinnost společnostem ukládá nejen zákon o účetnictví, ale rovněž zákon o veřejných rejstřících.

 

Lídryně ČSSD Marie Rubišarová-Medový se vystavuje riziku případného trestního stíhání pro naplnění skutkové podstaty trestného činu zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění.

Společnost AUTHORIA s. r. o. se před několika lety rozhodla v zájmu vyšší informovanosti a autentičnosti poskytovaných informací, pořádat diskusní fóra „Kulaté stoly Vysočiny“. Podstatou tohoto projektu by měla být veřejná diskuse významných osobností, čelních politiků státu a kraje s podnikateli, představiteli soukromého i veřejného sektoru. Moderovaná diskuse probíhají v příjemné atmosféře u společenské večeře.

Každého z diskusních večerů se společenskou večeří se účastní kolem šedesáti hostů z podnikatelských kruhů Vysočiny.

Sociální demokracie na Vysočině se snaží v osobě Rubišarové-Medové propojit politiku a soukromé podnikání.

Jednatelka firmy Authoria Marie Rubišarová-Medová je místopředsedkyní vysočinské organizace ČSSD.

Vedle soukromého podnikání v oblasti dotačního managementu působí jako asistentka poslance Jiřího Běhounka.

Poslanec a hejtman Vysočiny Jiří Běhounek také napříkald udělil záštitu firmě Authoria při pořádání Kulatých stolů Vysočiny.

Vysočinská ČSSD podporuje podnikání Rubišarové-Medové i pronájmem kanceláří přímo v jihlavském „Lidovém domě“ – stranické centrále na Vysočině.

V podzimních volbách by podnikatelka Rubišarová-Medová měla být lídryní jihlavské ČSSD, která ji do čela kandidátky vybrala na okresní konferenci. Aktuálně aspiruje na pozici „dvojky“ hned za lídrem kandidátky Jiřím Běhounkem.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna