Náměstek Kalina:útoky byly prostřednictvím úřadů a médií, jsem proti odvetě na dětech

MIROSLAV MAREŠ

Náměstek primátora a předseda křesťanských demokratů v Jihlavě Jaromír Kalina vydal prohlášení k situaci u mládeže Dukly Jihlava.

„Otec hráče pan Tomáš Kotrba, dnes už bývalý asistent trenéra mládeže, je intenzivním kritikem postupů HC Dukla resp. HC Dukla Jihlava – Mládež. Jeho útoky proti HC Dukla eskalovaly v loňském roce a vyvrcholily mimo jiné podáním podnětu k prošetření využití evropské dotace pro projekt výstavby „zimáčku“, který adresoval Evropské komisi, Ministerstvu financí či Parlamentu ČR. (Kontrola proběhla, neznáme výsledek, ale nedošlo k vědomému pochybení ve využití evropských peněz.) Jeho kritika je vedena „ze zákopů“ prostřednictvím úřadů a médií. Ač jsme ho jako dozorčí rada HC Dukla zvali k projednání a vysvětlení si problémů, k jednání se bez omluvy nedostavil a nekomunikoval,“ stojí v prohlášení náměstka Kaliny.

Pro rozhodnutí vedení HC Dukla má náměstek Kalina do jisté míry pochopení. „Je to krok, na který se dá nahlížet jako na vstřícnost vůči kritickému hlasu pana Kotrby. Jsem ale proti tomu, aby děti byly oběťmi sporů svých rodičů s klubem HC Dukla. Nicméně HC Dukla umožňuje hráči se registrovat v jakémkoli klubu bez nároku na finanční vyrovnání. Jsem pro, pokud o to bude stát, aby se Max Kotrba vrátil zpět do HC Dukla Jihlava. Před tím bych chtěl, aby proběhlo jednání s otcem, který by se konečně dostavil k jednání s dozorčí radou HC Dukla,“ navrhl řešení náměstek Kalina.

Na smířlivé prohlášení  už anonymně reagovala Jihlavská hokejová mládež opakovanými ataky prostřednictvím anonymních vyjádřeni o tichém přihlížení perzekuci dítěte a označením primátora jako maňáska a náměstka jako lháře.

Celé prohlášení předsedy křesťanských demokratů Jaromíra Kaliny: KalinakHC

Co číst dál?

Omyly serveru Aktualne.cz: Další žaloby nejsou, existuje jen jedna

Omyly serveru Aktualne.cz: Dukla Jihlava jako soukromé s.r.o.

Platilo se 100 000 CZK. Pokuta za kanály.

Dopis předsedy vysočinských „Zemanovců“ jihlavským zastupitelům

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna