Náměstkyně hejtmana pro cestovní ruch Fischerová (ODS) provozuje cestovku

Na jaře roku 1992 byla v Hanusovském domě na Havlíčkově náměstí slavnostně otevřena cestovní kancelář ADA TOUR. Její majitelkou je současná náměstkyně hejtmana pro oblast kultury a cestovního ruchu Jana Fischerová (ODS).

„Vůbec se tam nevyskytuji. Sice jsem uvedená jako majitelka, ale vše zařizuje manžel,“ řekla náměstkyně hejtmana Jana Fischerová.

Co název ADA TOUR znamená? „Jedním z důvodů, proč právě ADA TOUR, byl fakt, že chceme být prvními i v abecedě. Během let, kdy je cestovní kancelář na trhu, se nám podařilo zajistit spousty úspěšných cest pro naše klienty, a tak by se spíše než tour (cesta) hodilo použít v názvu tours (cesty). Vycházíme z filozofie, že máme rádi stálé klienty, kteří s námi jezdí každým rokem a těšíme se z toho, že jim můžeme nabídnout něco nového. Naše vlastní produkty se rok od roku mění, sledujeme trh a přizpůsobujeme se, vnímáme nové trendy, inovujeme,“ stojí na webových stránkách firmy náměstkyně Fischerové.

fischerovaCestovní kancelář náměstkyně Fischerové se zaměřujeme i na příjezdovou turistiku – kolektivy zejména z německy mluvících zemí. Připravuje pro ně balíčky služeb v rámci celé České republiky, ale nejvíce je těší, když se turisty  podaří dostat i do kraje Vysočina. Stejně tak zařizuje zájezdy do ciziny pro občany Havlíčkobrodska.

Opozice: eticky to není v pořádku

Informace možném střetu zájmů náměstkyně Fischerové překvapila i představitele opozice v krajském zastupitelstvu Vysočiny. „Eticky mi to nepřijde v pořádku,“ řekl lídr opozice Jaromír Kalina (KDU-ČSL).

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna