Necidova katastrofa: Došlo k překreslení politické mapy ve Velkém Meziříčí

Členy mají spolky, politické strany a kandidátní listina To pravé Meziříčí (TPM). Vyplývá to z vyjádření lídra kandidátní listiny To pravé Meziříčí Radovana Necida při vysvětlování příčin politické katastrofy jeho návrhů na mimořádném jednání zastupitelstva.

„Vzhledem k tomu, že sociální demokracii názorově „odešlo“ šedesát procent zastupitelů (3) a také třicet procent členů TPM (3) na které se stoprocentně nelze spolehnout, došlo uprostřed volebního období k překreslení politické mapy,“ přiznal starosta Necid pro místní zpravodaj Velkomeziříčsko.

Starosta Necid tak potvrdil předchozí informace Občasníku o politické katastrofě své politiky. I když se politickou katastrofu snaží ze všech sil zakrývat.

Necid Salašová

Jen šest minut před hlasováním o Necidově návrhu odešla z jednání mimořádného zastupitelstva radní Michaela Salašová (To pravé Meziříčí na sportovní cvičení s místními hokejisty. Salašová viditelně upřednostnila osobní zájem před obecným zájmem občanů Velkého Meziříčí, aby jako zastupitelka a radní města rozhodovala o věcech veřejných.

Necidovi zastupitelé zvolení za uskupení To pravé Meziříčí nejsou viditelně svázáni stranickou morálkou. Dokonce nejsou ani členy uskupení To pravé Meziříčí. Uskupení To pravé Meziříčí nemůže mít žádné členy, protože nemá právní subjektivitu. Uskupení To pravé Meziříčí je soukromý projekt politika Radovana Necida, který viditelně ztrácí podporu příznivců a sympatizantů.

Starosta Necid opět brilantně míchá jablka (politickou stranu ČSSD) s hruškami (uskupení To pravé Meziříčí). To pravé Meziříčí není politický subjekt podle Zákona o politických stranách a hnutích, jen název. Uskupení To pravé Meziříčí přišlo loni na podzim i o svou doménu, když neuhradilo příslušné registrační poplatky. Doménu jako pomyslný vývěsní štít vlastní velkomeziříčský novinář Miloš Kolář.

Radovan Necid tak nemůže vyžadovat od příznivců uskupení To pravé Meziříčí slepou stranickou poslušnost a bezvýhradnou podporu svým návrhům předkládaných pod názvem To pravé Meziříčí. Nemůže ani žádat od členů ODS podporu politiky ODS na jednáních místního zastupitelstva, ODS nefunguje v místním zastupitelstvu jako samostatný subjekt.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna