Necidova katastrofa: Před rokem Necid publikoval úvahy o odchodu. Co dnes dělá?

Co dnes dělá bývalý starosta Velkého Meziříčí Radovan Necid? Přesně před rokem v lednu 2017 poprvé naznačil možnost odchodu z funkce starosty města: „Nemám ani jednu osobní motivaci k tomu, abych se funkce starosty nějak zvlášť držel, uživím se i jinak a možná i lépe,“ napsal Necid členům velkomeziříčské ODS (více zde).

Zatím není přesně jasné, čím se bývalý velkomeziříčský starosta Necid vlastně živí.

Po odchodu z radnice Necidovo uskupení poslalo podnět antimonopolnímu úřadu k prošetření postupu města při jednání o rekonstrukci náměstí. Zastupitelé věrní bývalému starostovi Necidovi, občanští aktivisté z iniciativy „Za náměstí VM“ i vítěz architektonické soutěže si najali stejnou advokátní kancelář z Brna, která vypracovala podnět antimonopolnímu úřadu.

Necid

I když Necid hlásal možnost odchodu z místní politiky ve Velkém Meziříčí, opak je zřejmě pravdou. Místní politika ve Velkém Meziříčí Radovana Necida i nadále přitahuje. Podržel si funkci předsedy místního sdružení ODS Velké Meziříčí a připravuje se na kandidaturu v podzimních komunálních volbách.

Shánět trvalé zaměstnání se dnes Radovanovi Necidovi nevyplatí už vzhledem k jeho politickým ambicím znovu usednout do křesla starosty města po podzimních komunálních volbách. Mandát zastupitele se mu sice může podařit získat, těžko ale získá potřebný počet hlasů pro znovuzvolení starostou města.

Předvolební sliby Radovana Necida si prohlédněte přímo zde.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna