Opoziční zastupitel Tomanec apeluje na násilné přebírání vodárenského majetku Jihlavy

TomanecBude to téměř vojenská operace! Opoziční zastupitel Miroslav Tomanec navrhuje zastupitelstvu krajského města zahájit přípravy k násilnému převzetí vodárenského majetku v oblasti Rezidence Kaskády, ulice Brněnská a v objektu Stříbrné terasy. Nově do Tomancova seznamu přibyla ulice 5. května.

V těchto ulicích by město Jihlava mělo vysvětlit obyvatelům situaci, odmontovat vodoměry Vodárenské a.s. a namontovat městské vodoměry.

Kalina: Vyzkouším na sobě!

Na výzvu opozičního zastupitele Tomance reagoval náměstek primátora Jaromír Kalina jen stručným vzkazem: „Vyzkouším na sobě!“ Náměstek Kalina patrně osobně demontuje stávající vodoměr Vodárenské a.s. u svého bytu a nechá si namontovat vodoměr městské společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace. Co se stane dál? Možná nic, možná se spustí nové kolo právní války.

Sólový pokus náměstka Kaliny vyzkoušet násilné převzetí vodárenského majetku opozičního zastupitele Tomance nikterak neuspokojil a žádá masivnější postup města při násilném převzetí majetku. Tomanec žádá, aby město Jihlava postupovalo aktivně při přebírání vodárenského majetku i částečně bez ohledu na postoj Svazu vodovodů a kanalizací Jihlavsko (SVAK Jihlavsko). Současně by došlo i zatažení občanů města do sporů mezi městem a SVAKem.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna