Předsedkyně nebo náměstek ? ČSSD Jihlava začne vybírat kandidáta na příštího primátora

fbJihlavská ČSSD začíná vybírat lídra pro komunální volby a dost možná i budoucího primátora. Hlavními adepty na tuto pozici jsou podle informací Občasníku předsedkyně městské organizace ČSSD Jihlava Jana Nováková-Hotařová a náměstek primátora Vratislav Výborný.

Předsedkyně Jana Nováková-Hotařová utvořila vnitrostranický tandem s dalším sociálním demokratem Ivo Přibylem a společně představili recept pro oživení náměstí (více zde).  Později začala předsedkyně jihlavských demokratů držet bobříka mlčení k celému návrhu (více zde).

Na čelních pozicích se mohou objevit i současný zastupitel Jiří Dvořáček nebo představitel mladých sociálních demokratů Aleš Urban. Dosavadní primátor Rudolf Chloupek už nehodlá usilovat o post „uvolněného radního“ v pozici primátora nebo jeho náměstka (více zde). Je ale docela možné další pokračování současného primátora jako řadového zastupitele.

Sociální demokraté se budou na svých konferencích radit o způsobu, jak čelit agresivnímu politickému marketingu hnutí ANO. Hnutí ANO proti propracovanému programu často staví jednoduchá a úderná hesla. Právě tento postup vyzkoušel i tandem Nováková-Přibyl při prezentaci receptu pro vánoční trhy.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna