(FOTO) Při manipulaci s lehátkem si mladá žena na technopárty amputovala článek prstu

V první den konání technoprodukce v katastru obce Meziříčko na Třebíčsku navštívilo akci přibližně jeden tisíc návštěvníků. V lokalitě parkuje zhruba tři sta vozidel.

 

Policistům se zvýšeným dohledem podařilo zajistit průjezdnou silnici, která kolem areálu Brázdova mlýna prochází a je v současné době vzhledem k opravě jiné komunikace využívána jako obousměrná objízdná trasa.

 

Policisté prováděli také dopravní kontroly, při nichž odhalili řidiče, který byl pod vlivem drog. Jednalo se o cizince, kterému policisté uložili kauci. V nočních hodinách na místě zasahovala zdravotnická záchranná služba, při manipulaci s rozkládací židlí si totiž jedna z návštěvnic amputovala článek prstu.

Dana Čírtková„Zraněné mladé ženě po přijetí oznámení poskytovala pomoc do příjezdu zdravotníků policejní hlídka, která byla v tu dobu nejblíže, mladá žena byla převezena do nemocnice,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková.

Do současné doby probíhá technoprodukce bez narušení veřejného pořádku. I nadále budou policisté v lokalitě dohlížet na jeho dodržování, provádět hlídkovou činnost, kontrolovat řidiče a dohlížet na dopravu.

Druhý den: Cizince uštknul had

V souvislosti s konáním technoprodukce v katastru obce Meziříčko nedošlo během  soboty 11. srpna k narušení veřejného pořádku. Policejní hlídky opět dbaly na to, aby zůstala průjezdná silnice, která vede kolem areálu Brázdova mlýna, prováděly dohled nad bezpečností silničního provozu a kontroly řidičů. Policisté odhalili dalšího řidiče vozidla, který usedl za volant pod vlivem drog. Jednalo se o cizince, kterému policisté uložili kauci. V odpoledních hodinách se na jednu z hlídek obrátila s žádostí o pomoc dvojice návštěvníků akce. Muž, cizinec, uvedl, že ho uštkl had.

„Policisté přivolali zdravotnickou záchrannou službu a do jejího příjezdu poskytli muži pomoc. Zdravotníci cizince odvezli do třebíčské nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Nadále budou policisté v lokalitě dohlížet na dodržování veřejného pořádku, provádět hlídkovou činnost, kontrolovat řidiče a dohlížet na dopravu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna