Schůzka o „malém zimáku“ u šéfa Extraligy: náměstci primátora i HC Logic

Cesta tří náměstků jihlavského primátora na vedení Českého svazu ledního hokeje do Prahy byla velmi pravděpodobně obchodní schůzkou s firmou HC Logic z Ostravy. Vedle trojice jihlavských náměstků primátora se jednání na účastnili i pánové Kazda a Zeman z firmy HC Logic.

Firma HC Logic zpracovává pro jihlavskou radnici podklady pro rozhodnutí o budoucnosti rekonstrukce zimního stadionu.

S ředitelem extraligy Josefem Řezníčkem diskutovali jihlavští náměstci i manažeři možnosti postavit v Jihlavě jen „malou“ hokejovou halu pro zhruba tři tisíce diváků.  Návrh má lidové označení „Ice shooping arena“. Spolu s malou hokejovou halou by mělo vzniknout i nákupní centrum. Stále není jasné, zda by malé nákupní centrum v místech dnešního hokejového stadionu postavilo město Jihlava jako investor, nebo by investorem byla soukromá firma.

Návštěvu tří náměstků primátora (v doprovodu firmy HC Logic) paroduje i další kresba. Může vzniknout i dojem o určitém politickém lobbingu vedení města pro zatím neznámého soukromého investora, který by mohl postavit malý zimní stadion s komerční zónou v atraktivní lokalitě blízkého centra krajského města.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna