Se zimákem radila Jihlavě firma zaměřená na logistiku nemocnic

zimni stadionS rekonstrukcí zimního stadionu už pomáhá městu Jihlava kde kdo. Nejnověji radí Radě města logistická firma HC Logic z Ostravy, která nabízí strategická řešení problémů nemocnic.

Ostravská společnost dostala od jihlavských radních zadání zpracovat modely řešení situace Horáckého zimního stadionu včetně variant výstavby multifunkční haly v současné lokalitě i ve variantě „na zelené louce“.

Podle webových stránek se společnost HC Logic, s. r. o. zaměřuje na komplexní služby nemocnicím. Nabízí zdravotnickým zařízením podporu při identifikaci a řešení strategických logistických, provozních a stavebně-technických problémů. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhů a dodávek komplexních logistických systémů, stavebního projektování a plánování, konzultační činnosti a projektového řízení.

Kraji Vysočina firma HC Logic například pomáhala s definicí komplexního medikačního procesu pro zadávací dokumentaci na výběr jednotného nemocničního informačního systému pro nemocnice Kraje Vysočina.

Spolupráce s HC Logic vytváří ty nejlepší předpoklady pro úspěšnou implementaci praxí ověřených technologií, procesů a postupů. Cílem je maximální zvýšení efektivity zdravotnických zařízení a spokojenosti jejich pacientů.

Idea firmy HC Logic:

Zavedením optimálních logistických praktik lze eliminovat až polovinu nákladů na logistiku. Podle evropských průzkumů tvoří tyto náklady 30 – 46 % celkových nákladů nemocnice. Přesto se inovace a nákup nových technologií omezují hlavně na klinickou oblast, méně se investuje do řešení logistických problémů. Všechny nemocnice se přitom potýkají s urgentní potřebou snižovat náklady provozu, a to bez omezování zdravotní péče. Využívat nové přístupy a optimalizovat se tak stává nezbytností.

Stanoviska představitelů města k významu a přínosu spolupráce města Jihlavy s firmou HC Logic zjišťujeme.

„Najali jsme dva odborníky na které jsem dostal ty nejlepší reference. Dnes pracují ve zdravotnické firmě, v minulosti se podíleli na studii k O2 areně. Chápu,že to může vypadat tak, že jsme vybrali zdravotnickou firmu. Najali jsme ale dva odborníky zaměstnané v této firmě,“ vysvětlil radní Daniel Mayer (ANO). Podle radního Mayera šlo o výběr konkrétních odborníků se zkušenostmi a dobrými referencemi.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna