Starosta Žďáru Navrátil letos neposlal levnému dodavateli ani písmenko k sečení trávy

Starosta Žďáru nad Sázavou Zdeněk Navrátil za celý letošní rok nijak písemně nekomunikoval s levnou dodavatelskou firmou o problémech s údržbou zeleně. Vyplývá to z písemného vyjádření starosty Navrátila pro server Občasník.

Ze schůzky starosty Navrátila s dodavatelskou firmou dne 22.3.2017 před zahájení jarního sečení trávy nebyl pořizován písemný záznam.

Problémy se sečením trávy ve městě opět rostou. Na některých místech Žďáru nad Sázavou je tráva tak vysoká, až se v ní schová stojící dospělý muž. Levný dodavatel sečení trávy opakovaně neplní termíny dané objednávkami města. Nejsou plněny ani dodatečné termíny pro odstranění zjištěných vad, proto začala radnice  uplatňovat sankce.

Prvořadým zájmem města Žďáru nad Sázavou je řádné plnění smlouvy levným dodavatelem sečení trávy jako smluvním partnerem města.

Město Žďár nad Sázavou už podle informací Občasníku sankcionovalo levného partnera smluvní pokutou deset tisíc korun. Na úklid posečené trávy už v některých lokalitách nasadila radnice vlastní pracovníky.

Rada města by měla situaci se sečením trávy znovu posuzovat na konci června.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna