Svědkové, přihlaste se: Viděli jste rvačku v Havlíčkově Brodě?

V sobotu 9.2.2019 mělo ve večerních hodinách dojít k rvačce většího počtu osob v Havlíčkově Brodě v lokalitě „Na spravedlnosti“. Při rvačce došlo k poškození osobního automobilu Volkswgen Passat B7. Majitel vozu hledá svědky celé události.

“ Pán, co viděl celý incident, naštěstí věděl, kde bydlíme a šel hned za námi. To mi ještě stihli kopnout do auta, asi byli naštvaní, že jim překáží.
Potom se chtěli vrhnout na červenou fabii, ale to tady přímo z baráku vyběhla ženská, propleskla je a oni utekli na město,“ sdělil Občasníku majitel vozidla.

Podle majitele vozidla byla o celém incidentu vyrozuměna Policie ČR ve 23:07. Místní občané po oznámení incidentu zaregistrovali častější hlídkovou činnost policejních vozidel v celé lokalitě.

Dana Čírtková (Policie ČR)

“ Oznámení o incidentu v Havlíčkově Brodě jsme v sobotu krátce po třiadvacáté hodině opravdu přijali. Jak vyplynulo z oznámení v místě mělo pohybovat několik osob, které poškodily zaparkované osobní vozidlo. Na místo byla vyslána nejbližší policejní hlídka, ale na místě se již nikdo nenacházel. Policisté z obvodního oddělení Havlíčkův Brod se v průběhu noci této lokalitě v rámci běžného výkonu služby věnovali. Případ poškození vozidla jsme zadokumentovali a ve věci provádíme šetření s cílem ustanovit podezřelé osoby, které mají čin na svědomí,“ uvedla mluvčí Policie ČR Dana Čírtková.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna