TOP09 a Strana zelených dělají politickou kampaň na festivalu Prázdniny v Telči

fbPolitická kampaň před krajskými volbami se nevyhne populárnímu festivalu Prázdniny v Telči. „Prázdniny v Telči není festival, ale způsob života,“ zní dlouhodobé heslo festivalu. Časy se mění. Na oblíbený festival přijede z Prahy Miroslav Kalousek a s ním špičky krajské kandidátky TOP09 a Strany zelených. Kalouska pozval dlouholetý pořadatel festivalu, současný jihlavský náměstek pro kulturu Milan Kolář. Politik Kalousek je tak letos prvním oficiálně pozvaným politikem na Prázdniny v Telči. Na folkovém festivalu se začíná dělat krajská politika TOP09.

TOP tým v akci na festivalu

Na festivalu v Telči už také pracuje předvolební tým TOP09 zvaný TOPtým. Na sociálních sítích se TOPtým prezentuje společnou fotografií s politikem Milanem Kolářem. Organizátor folkového festivalu Milan Kolář ve své osobě zdatně kombinuje roli pořadatele, komunálního politika Jihlavy a kandidáta do krajských voleb.

 

Dotovaný festival

Folkový festival Prázdniny v Telči je akcí dotovanou z krajského rozpočtu Kraje Vysočina. Každoročně festival dostává kolem sto tisíc korun z veřejných prostředků Kraje Vysočina. Vysočinské politiky ale uvidíte maximálně na soukromých záběrech z dění na festivalu,ani současný hejtman Kraje Vysočina si nedělá na festivalu předvolební kampaň.

Politika na festivalu

TOP09 a Strana zelených si na pozvání náměstka Koláře udělá na festivalu předvolební kampaň. Serveru Občasník se podařilo získat pozvánku pro krajské politiky za TOP09.

Pozvánka na festival je včetně pořadových čísel na krajské kandidátce TOP09. Politická strana TOP09 se snaží vytěžit maximum politického kapitálu z oblíbenosti folkového festivalu v Telči. Ostatní politické strany v krajské předvolební kampani důsledně respektují folkový festival Prázdnin v Telči jako nepolitickou kulturní aktivitu.

Kalousek a Kolář

Politik Kalousek objal Milana Koláře

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna