Vysočinským lídrem Realistů asi poslanec Martin Lank

Mentor strany Realisté Petr Robejšek a poslanec Parlamentu České republiky Martin Lank  oznámili, že Martin Lank se stává členem strany Realisté.

„Věřím, že pan Lank bude posilou našeho týmu. Zajímavé osobnosti, které sdílejí názory, hodnoty a program Realistů, jsou pro politiku i pro Realisty přínosem. Při svých rozhodnutích vždy pečlivě vážíme, zda jsou v souladu s našimi principy a cíli. Je zjevné, že v hodnotách, názorech na politiku a společenské dění a na řešení problémů jsme si blízcí. Vždy je dobré rozšiřovat tým o další profesionály ve svých oborech a osobnosti se zkušenostmi,“ říká mentor Realistů Petr Robejšek.

A Martin Lank dodává: „Mé rozhodování nebylo náhlé. Strana Úsvit se už delší dobu ubírá jinou cestou, než bych si představoval.  S řadou zakladatelů Realistů jsem měl možnost se při pracovních a společenských událostech setkávat osobně, zejména s Jiřím Hynkem, který se věnuje stejně jako já otázkám bezpečnosti. Během diskuzí se ukázalo, že je mezi námi výrazná názorová shoda. Šel jsem do politiky proto, abych něco změnil, a to chci stále.

Dlouhodobě jsem měl nabídky od řady jiných politických subjektů – a to jak parlamentních, tak mimoparlamentních. Nakonec jsem se sám rozhodl oslovit Realisty. Sázím na lidi, názory a postoje, kterým věřím – a hlavně, za které se nebudu muset sám před sebou stydět.“

Realisté plánují, že Martin Lank bude kandidátem v kraji Vysočina.

„Realisté mají šanci oslovit cca 20 procent lidí. Kolik to bude na Vysočině, těžko predikovat,“ uvedl poslanec Lank.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna