Návrat pivovaru Ježek do Dukly Jihlava? Jednání začnou brzy

HC Dukla JihlavaPo sestupu Dukly Jihlava z nejvyšší domácí soutěže nastává nové období prvoligové sezóny. Podle informací Občasníku dojde v nejbližších dnech k jednání mezi pivovarnickou skupinou Lobkowicz a hokejovým klubem Dukla Jihlava o možnostech obnovení nebo prodloužení smlouvy o generálním partnerství Dukly a pivovaru Ježek.

K uzavření sponzorské smluvy je ale stále daleká cesta. A především v pivovarnické skupině Lobkowicz dnes rozhodují zájmy čínského investora CEFC.

Smlouva o generálním partnerství Dukly Jihlava a pivovaru Ježek byla uzavřena přesně před deseti lety. Pivovar Ježek tehdy vyměnil jihlavský fotbal za hokej a začal výrazněji podporovat hokejisty. Trojstranná dohoda mezi Pivovarem Ježek, jihlavským Magistrátem jako akcionářem klubu a samotným klubem Dukla Jihlava byla uzavřena před deseti lety.

Možnému znovuobnovení partnerství pivovaru Ježek a hokejové Dukly pak nahrává i pozice emeritního sládka Pivovaru Ježek Jaromíra Kaliny ve vedení města Jihlavy.  S podporou města Jihlavy i osobním přístupem náměstka Kaliny má hokejový klub Dukla Jihlava šanci splnit přání hokejových fanoušků a vrátit se do nejvyšší hokejové soutěže. Bez generálního partnera to ale nepůjde.

Vyjádření jihlavského Magistrátu, Dukly Jihlava a Pivovarů Lobkowicz doplníme, pokud se je podaří získat.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů