Byrokraté testují schopnost vládnutí KDU-ČSL s místostarostou Kochem v čele

Josef KochOblast sportu má v Pelhřimově na starost KDU-ČSL v čele s místostarostou Josefem Kochem. Byrokraté na zimním stadionu už vytvořili pro místostarostu Kocha novou zkoušku politických schopností KDU-ČSL podílet se na řízení města. Co bezproblémů a běžně funguje v jiných městech jednoduše zakázali s poukazem na požární nebezpečí.

Teď bude na místostarostovi Kochovi, aby ukázal řídící schopnosti a umravnil úředníky s byrokratickým přístupem.

Pokud se místostarostovi Kochovi a celé pelhřimovské KDU-ČSL nepodaří zastavit růst byrokracie, vznikne v Pelhřimově nesnesitelná atmosféra v kultuře a sportu.

Byrokraté o sobě dali například slyšet při sestavování Provozního řádu zimního stadionu, kde naprosto vážně zakázali hlasité projevy fandění a povzbuzování sportovců. Po protestech hokejových fanoušků byly bubny, trumpety a další nástroje pro hlasité povzbuzování dodatečně povoleny.

Trpělivost pelhřimovských politiků se způsobem vládnutí je zdá se u konce. Předběžné námluvy a politické rozhovory o sestavování příštího vedení Pelhřimova už tak nějak nepočítají s lidovci jako reálnou politickou silou ve městě. Byrokraté v resortu řízeném lidovcem Josefem Kochem tak místostarostovi Kochovi „namydlili schody“ a čeká se na příchod a politické rozhodnutí KDU-ČSL Pelhřimov.

Styl lidovecké politiky v Pelhřimově v minulosti neukazoval schopnosti samostatné akce a reakce místostarosty Kocha, naopak místostarostovu neschopnost samostatného rozhodování museli zachraňovat radní a zastupitele města.

Místostarosta Koch dostal poslední šanci ukázat své schopnosti v boji s úřednickými byrokraty, kteří šermují požárními předpisy ve snaze zakázat to, co je jinde povoleno.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna