(FOTO) Městský zpravodaj Velkomeziříčsko předvedl skrytý útok na starostu města

Nalevo fotka starosty, napravo fotka popelnice a popeláře. Obě fotografie působí na čtenáře tištěného vydání městského zpravodaje Velkomeziříčsko současně. Městský zpravodaj tak předvedl v lednovém tištěném vydání další pokus o skryté zesměšňování starosty města Josefa Komínka (ČSSD). Současná redakce Velkomeziříčska má oficiální název „úsek medializace a komunikace“ a je začleněna jako oddělení pod příspěvkovou společnost města Velké Meziříčí s názvem Jupiter club.

Úsek medializace a komunikace vytvořil bývalý starosta Radovan Necid, do redakce dosadil svého stranického zástupce Petrose Martakidise. Martakidis ve službách ODS před několika lety“přepálil“ negativní kampaň ODS, když nařkl hejtmana Vysočiny Jiřího Běhounka ze stranických čistek ve vedení krajských nemocnic. ODS se později omluvila.

Od podzimu 2018 se ve Velkém Meziříčí připravuje zrušení úseku medializace a komunikace Jupiter clubu. Vydávání městského zpravodaje má převzít přímo radnice (více zde).

Místní volby ve Velkém Meziříčí vyhrálo uskupení „To pravé Meziříčí“ vedené bývalým starostou a předsedou místní ODS Radovanem Necidem. V době, kdy Necid slavil volební vítězství, lídr ČSSD Josef Komínek uzavřel s ostatními stranami količní dohodu a stal se znovu starostou města.

Necidovo uskupení se tak ocitlo mimo hru a spolu s uskupením „Společně VM“ skončilo v opozici.

Změny ve vydávání městského zpravodaje nastanou od jara 2019. Zatím není jasné, jakou propagandu předvede úsek medializace a komunikace v posledních měsících své existence.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna