(FOTO) Zastupitel Tomanec si stěžuje na horlivost městské úřednice Jihlavy

Zastupitel Miroslav Tomanec zmínil na svém profilu zásah městské úřednice na náměstí, kdy úřednice Alena Zápotočná měla uklízet lavičky na náměstí ještě před oficiálním ukončením akce. Mělo se tak stát na Dni růžových vín, které spolupořádá Tomancova firma.

Zastupitel Miroslav Tomanec vzhledem ke svému vztahu k jihlavskému náměstí a vojenské kariéře získal přezdívku „dévéťák náměstí“ (více zde).

Vyjádření Statutárního města Jihlavy k celému incidentu doplníme, pokud se jej podaří získat. Úředníci jihlavské radnice se snaží omezit prostor pro vyjádření představitelů města k problémům života města.

Například primátor Jihlavy Rudolf Chloupek se na poslední tiskové konferenci nemohl vyjádřit k činnosti radních města při řešení problémů kolem městské sjezdovky ve Zborné. Jakmile zazněl dotaz na možnost zvýšení nájemného za sjezdovku, byla tisková konference okamžitě ukončena (videozáznam zde).

Jihlavská radnice zatím nijak neinformovala ani o činnosti radních města při vyřizování petice obyvatel okrajové části Buková, kde mělo dojít ke změně sjednaných pravidel při výstavbě obytných vícepatrových domů vedle rodinných domků (více čtěte zde).

 

 

Vyjádření náměstka Kaliny (KDU-ČSL) čtěte přímo zde.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna