Krajský místopředseda vysočinské ČSSD Urban rezignoval na práci v sociální komisi Jihlavy

Předvolební život politických stran je opravdu pestrý. Radní města Jihlavy dostali na stůl rezignaci krajského místopředsedy ČSSD Vysočina Aleše Urbana na práci v sociální komisi města Jihlavy. Důvodem rezignace je časové zaneprázdnění, podobně jako v případě rezignace jihlavského zastupitele Jiřího Dvořáčka ((více zde).

Překvapením je postoj radních města, kteří nepřijali Urbanovu rezignaci. Nevzniklo žádné usnesení radních mesta o vzetí rezignace na vědomí.

Půl roku před koncem volebního období by také sociální demokraté těžko hledali náhradu za Aleše Urbana. Urban patří k aktivním členům jihlavské sociální demokracie, o sociální politice města píše osobní blog.

Ani s odstupem dvou dnů se nepodařilo získat vyjádření jihlavské radnice k činnosti radních města kolem odvolání Urbana z komise města na jeho žádost.

Urbanovy názory se ne vždy setkávají s pochopením čelních představitelů jihlavské ČSSD. Urban má ve straně pověst „černé ovce“ s kterou sympatizovat znamená hněv mocných představitelů starých stranických struktur.

Vyjádření vedení radnice, ČSSD Jihlava i Aleše Urbana zjišťujeme.

 

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna