Kučera: Takovou jednotu kabiny jsem ještě v Pelhřimově neviděl

fbPro pelhřimovský hokej je léto roku 2015 mimořádně složitým obdobím. Městská organizace Technické služby města Pelhřimov se ujímá role nového správce zimního stadionu. Pro hokejový klub to znamená povinnost vyklidit část hokejových kabin ke komerčním účelům. Mládež klubu měla dostat k užívání provizorní šatnu vzniklou přestavbou bývalé garáže bey WC a sprch. „Takovou jednotu jsem v kabině áčka ještě nezažil,“ říká s respektem generální manažer klubu Aleš Kučera.

Kapitán týmu Jiří Kubát poslal vzkaz politikům o vyklizení kabiny A-týmu pro potřeby mládeže klubu. Prohlášení kapitána týmu druholigových medvědů se začalo okamžitě šířit po sociálních sítích, mezi příznivci hokeje vyvolalo úctu a respekt.

I navzdory politickým prohlášením je stále pravděpodobnější odchod A-týmu Medvědů do jiného města. Zhruba týden před startem soutěže nemá druholigový tým mužů svou kabinu na zimním stadionu. Situaci neumí nový provozovatel zimního stadionu vyřešit.

Reklamní „desátek“ pro radnici

Nový provozovatel zimního stadionu si začal nárokovat i část prostředků z reklamních smluv Ledních medvědů.

„Měli bychom si koupit reklamu na mantinelu od správce stadionu a tu potom prodat. Takto to nefunguje asi nikde v republice,“ prohlásil generální manažer Ledních medvědů Aleš Kučera.

Jedinou alternativou je podle Kučery instalovat reklamy partnerů klubu vždy před utkáním a po utkání je zase odstranit. „Když budou na ledě medvědi, budou na stadionu reklamy,“ vysvětlil Kučera.

Nesmyslné podmínky a návrhy postupně vytlačují pelhřimovský klub ze zimního stadionu navzdory prohlášením a ujištěním politiků o podpoře místních hokejistů. První přípravy na odchod z Pelhřimova už začaly v podobě jednání o možnosti azylu v sousedním Humpolci. Humpoleckým politikům by přítomnost hokejistů ze sousedního města nevadila.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna