Lidovec z Polné míří do celostátní struktury strany

Karel Křivánek

Jednatel městské organizace KDU-ČSL Polná Karel Křivánek byl zvolen členem celostátní odborné komise KDU-ČSL pro rodinnou politiku. Rodinná politika je pro křesťanské demokraty hlavním tématem stranické politiky.

Informaci Občasníku o zvolení do celostátní komise potvrdil sám Křivánek.
„Rád bych díky svým zkušenostem z občanske poradny zvrátil několik rozhodnutí, která lidem komplikují život. Ať už se jedná o situace v exekucích, příspěvku na péči, financování soc. služeb,“ řekl Křivánek.
Do celostátní komise se vysočinský politik dostal na doporučení tajemníka programové komise strany Jaroslava Huláka a místopředsedy  strany Jana Bartoška.
“ S poslancem Kaňkovským  jsme členy stejné komise ( pokud se nemýlím),  se senátorem Františkem Bradáčem se na spolupráci musím domluvit, “ plánuje nejbližší kroky politik Křivánek.
Zkušenosti z práce v celostání komisi by Karel Křivánek rád přenesl na nižší stranickou úroveň – do krajské a místní politiky na Vysočině.
„Do Prahy se nestěhuji, mé srdce patří Polné. V manželce mám neuvěrřtelnou podporu a jí patří jiná část srdce – ta část životního partnera“ říká mladý politik.
„Kam směřovat pro rodinnou politiku státu? Aby se mladí lidé nebáli mít děti,“ přeje si politik Křivánek.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna